9 - 0
NK VARTEKS Varaždin
IGRALIŠTE NK DINAMO Palovec
PIONIRI U15

Ove subote u otvaranju nove sezone prvenstva Pioniri U15 nadigrali su i uvjerljivo pobijedili  NŠ Varteks sa visokim rezultatom od 9 - 0 . Od samog početka susreta nametnuli smo jaki presing na loptu , tako već u prvih 10 min. igre propuštamo realizirati 5 gol prilika . Na gol čekamo do 12. min. za 1 - 0 gol postiže Oršuš David na centaršut Zadravec J. Slijedio je period igre od 10 min. kada promašujemo par čistih zicera za gol . ali ipak u 23.min. Oršuš David oduzima loptu protivniku i postiže gol za 2 - 0. Do poluvremena stvaramo prilike ali ih redom promašujemo  , umjesto da imamo visoko vodstvo mi odlazimo na odmor sa vodstvom od 2 - 0 .  U drugo poluvrijeme ulazimo sa istom pričom iz prvog djela . igramo na jedan gol , stvaramo prilike ali ih ovaj puta i nešto pretvaramo u golove. Tako da  na početku drugog djela Cirkvenčić F. postiže gol za 3 - 0 u 36 min. Na 4 - 0 gol postiže u 41 min. Žinić De. nakon izvedenog kornera Taradi M. Kao da su se strijelci probudili tako u 47 min. novi gol ovaj puta Taradi M. nakon oduzete lopte od Horvat P. i to je 5 - 0 . U 57 min. Lovrenčić D. na asi. Horvat P. postiže gol za 6 - 0 . Sljedi novi gol u 60 min. iz slobodnog udarca nakon prekršaja nad Tomašek M. na 7 - 0 povisuje Horvat P.  Već u sljedećoj 61 min. gol postiže Marušić M. na asi. Mesarić S. , i u 69 min. opet gol Marušić M. na asi. Ružić J. za konačnih 9 - 0. Tokom cijelog susreta igrali smo na jedan gol , tako da naš golman ovaj puta bio je na odmoru. Za prikazanu igru treba pohvaliti cijelu ekipu , jer stvorila je barem još 10 ako ne i više čistih gol prilika , posebito u prvom poluvremenu. Naš golman bio je danas na odmoru.
Trener: Stjepan Makar