5. rujna 2021., 11:15
NŠ BAT
1 - 2
PIONIRI U16

Ove nedjelje naša ekipa Pioniri u16  odigrali su prvenstvenu utakmicu u Novom Selu Rok sa domaćom ekipom NŠ Bat i pobijedili sa 1 - 2 . Od samog početka susreta nametnuli smo kvalitetniju igru od domaćina , tako nakon dvije velike prilike naših igrača i promašaja u trećoj dolazimo do vodstva od 0 - 1 u 4 min. kada udarac Cirkvenčić F. golman odbija a Horvat P. postiže gol. Naša kvalitetnija igra nastavlja se i dalje , stvaramo prilike ali ih redom ne realiziramo , tako do 29 min. kada smo napravili brzi protuudar i akciju iz knjige postigli gol za 0 - 2 gol postiže Cirkvenčić F. na pas igru Taradi M. Do poluvremena mogli i morali smo povećati naše vodstvo jer prilika je bilo. U drugom poluvremenu u 15 min. igre promašili smo šest gol prilika , i kako to već biva ne postigneš onda primaš i to greškom u dodavanju u obrani domaćin to koristi i postiže gol za 1 - 2 u 51 min. Budući da je domaća ekipa bila nešto fizički jača i postignuti gol dao im je nadu. Tokom cijelog susreta igrali su dosta čvrsto ( grubo ) počeli su sa još čvrstim kontaktima što je sudac dopuštao i desila se situacija u 55. min. na samom centru gdje dva domaća igrača i između njih Horvat P. padaju i slijedi prijelom ruke našeg igrača( odvežen u bolnicu i dobio tri tjedna gips ).  U tom prekidu naši igraći htjeli napustiti teren ali smo se svi skupa sabrali i odigrali do kraja i rutinski priveli utakmicu do kraja. Ovako nabrijanu ekipu za duel igru još nismo imali a svemu je pridonio i sam sudac koji nije svirao očigledne prekršaje , tek nakon događaja je počeo svirati i kažnjavati kartonom. Iako do te situacije morali smo riješiti utakmicu i to uvjerljivijem rezultatom . Na kraju treba čestitati našim igračima na pruženoj igri i na kraju pobjedi , a našem igraču Horvat Patriku. brzi oporavak jer je ekipa uz njega.