11. rujna 2021., 10:00
NK RUDAR Mursko Središće
4 - 1
LIMAČI U11

U  drugom kolu  protiv domaćeg “Rudara”-a pretrpjeli smo  poraz od 4-1( 3-0). Pokazatelj svega je da još uvijek ima elemenata u igri koje moramo doraditi i uvježbati. Prije sve otkloniti individualne greške. Sam ulazak u utakmicu  nije bio dobar jer smo primili gol gotovo u prvoj minuti. Do sada odličnom vrataru lopta je skliznula s ruku u gol. Još se nismo niti oporavili od brzo primljenog gola, već je 2-0 za domaćina. Obrana nije uspjela izbiti loptu s našeg kaznenog prostora te protivnik lagano postiže gol. Pokušali smo zaprijeti preko polu kontri, međutim danas nije išlo. Najbolju  prigodu u prvome poluvremenu ima Deni , no nije priseban te mu golman brani udarac. Treći pogodak također dobivamo s greške u obrani koju smo mogli izbjeći da na vrijeme pokrivamo protivničkog igraća. U drugome dijelu smo se malo probudili te uspjeli smanjiti rezultat preko Lucijana. Previše smo se koncentrirali na napad, te su domaćini postigli još jedan gol za konačnih 4-1. Iako je Teo na početku imam mali kiks i primio gol koji nije smio , on je najviše zaslužan da nismo pretrpjeli veći poraz. Dojma sam da  ekipa mora pokazati više želje i ozbiljniji pristup.

Ne preostaje ništa drugo nego čestitati rudaru na pobjedi, danas su ipak bili za nijansu bolja momčad. Sljedeći tjedan igramo protiv Međimurja te se za tu utakmicu moramo veoma dobro pripremiti.

Nedostaju:  Jakov Držanić, Tizaj Dorian, Ivan Fran Botić, Leon Novak

Trener: Petar Ružić