11. rujna 2021., 10:00
NK RUDAR Mursko Središće
4 - 2

Ni u drugom susretu novoga prvenstva, igrači kategorije U13 nisu uspjeli doći do pozitivnog rezultata. Ovaj su put bili jako blizu, samo malo više sreće je nedostajalo da barem uzmemo bod. Situacijom na terenu, događajima i odnosom snaga dvaju suparnika, najpravedniji bi ishod bila podjela bodova. Utakmica je započela fantastično za našu momčad. U prvom napadu Abel Baranašić bježi domaćoj obrani, srušen je u kaznenom prostoru i to je jedanaesterac. Vito Kocijan je siguran i vodimo 0-1. No, ono što smo uspjeli napraviti u sljedećih pet minuta je za anale. Smušeno i dekoncentrirano izgledamo u 3. i 5. minuti, primamo dva gola i to je 2-1. Nakon toga pokušavamo uspostaviti igru, kontrolirati posjed lopte dok domaći preko svojih brzonogih napadača bježe u kontre, Jedna takva kontra im uspijeva u 13.minuti i to je 3-1. Brojne zamjene u našim redovima razbijale su ritam igre naše momčadi,  no ipak uspijevamo preko Domagoja Debelca smanjiti na 3-2 u 21. minuti i još nekoliko puta priprijetiti domaćim vratima. Drugi dio gledamo vrlo ravnopravan i otvoren susret, ali bez izrazitih prilika pred golovima. Jedina čista prilika bio je zicer Jurasa u 57.minuti kad izlazi sam pred vratara, čeka dugo i na kraju puca izravno u njega. Bila je to prilika koja se trebala pretvoriti u pogodak za 3-3, izjednačenje koje bi bilo i najrealnije. Kad mi nismo izjednačili, domaći su kaznili taj naš promašaj i iz jedne od svojih kontri u posljednjem napadu susreta postavili konačnih 4-2. U idućem susretu u goste nam stiže još jedan odličan protivnik, NŠ "Međimurje". Protivnici su svi redom kvalitetni i bit će potrebno uložiti jako puno truda, angažmana i kvalitetne igre, uz određenu dozu sreće, kako bismo upisali bodove i pomicali se na prvenstvenoj ljestvici prema gore.
 Trener:Tomislav Podgorelec.

Nedostajali:Luka Hlišć.