10. rujna 2021., 19:30
0 - 1
NŠ PETICA
JUNIORI U19

U petak noćni termin za ekipu Juniora koji su odigrali prvenstvenu utakmicu sa NŠ Petivca  i izgubili minimalnim rezultatom 0 - 1 . Od samog početka susreta gosti nametnuli brzu i kvalitetnu pas igru , gdje su kontrolirali posjedom lopte , tako je bila naša ekipa prisiljena se više organizirano braniti i igrati na kontru. Gosti ovom igrom u prvom poluvremenu imali su jednu priliku iz koje su pogodili stativu , dok naša ekipa propustila je postići gol u 42 min. nakon kornera Taradi M. , promašuje Juras N. Tako je poluvrijeme završilo sa 0 - 0. U drugom poluvremenu gosti pritišću ali bez nekih opasnosti po naš gol , sve do 66 min. kada izvode slobodan udarac iz kosa iz kojeg postižu gol , tu smo zakasnili reagirati na prvu stativu. Nakon primljenog gola igramo sve više prema naprijed , i u takvoj igri pred sam kraj susreta propuštamo realizirat dvije gol prilike i to Cirkvenčić F. i u samom kraju Kerovec D. promašuju nemoguće. Tako da u ovoj kvalitetnoj utakmici sa obije strane gubimo utakmicu od 0 - 1. Ovo je našoj mladoj ekipi novo sazrijevanje u samoj igri , što postepeno i osvajaju i to pozitivno.
U našoj ekipi nedostajali su : Hadeljan P. , Vugrinec M. i Toplek M. - povreda i Jančec G. - škola.