11. rujna 2021., 10:00
2 - 2
NŠ SLOGA Čakovec
POČETNICI U8

Neizvjesna utakmica od početka do kraja. Poveli su naši igrači 1 : 0 iako su igrači Sloge vršili pritisak na naš gol.
Borbeno i motivirano su naši igrači ušli u utakmicu i poluvrijeme završava 1 :0 zgoditkom Iana Hermana na odličnu asistenciju Doriana Tizaj. Obje momčadi promašuju previše prilika. Naš golman Karlo Piknjač imao je nekoliko odličnih reakcija . U drugom poluvremenu  igrači Sloge promašuju kazneni udarac ali ubrzo nakon toga iskoristili su pogrešku naše obrane te izjednačuju rezultat. Naši igrači taktički disciplinirano igraju drugo poluvrijeme i  preko igrača Doriana Tizaj povisujemo rezultat na 2:1. Nažalost nakon toga promašujemo ( Herman,Tizaj,Markač )  3-4 izvrsne prilike i kako to u nogometu često bude, kazna za propuštenim prilikama stiže te u zadnjim sekundama dobivamo gol iz kornera za konačnih 2:2 Moram napomenuti da je ovo bila odlična utakmica iz koje su maleni nogometaši mogli naučiti koliko je bitno taktičko znanje igranje nogometa u fazi napada ali i fazi obrane, kolika je važnost međusobnog poštivanja, kolegijalnosti i timskog rada .
Oni su pokazali da su na dobrom putu te je na kraju utakmice publika pljeskom nagradila malene nogometaše obje momčadi.