18. rujna 2021., 11:15
1 - 2
NA MEĐIMURJE Čakovec
IGRALIŠTE NK SPARTAK Mala Subotica

U susretu 3.kola prvenstva, naša je momčad kategorije U13 na domaćem terenu tijesno poražena od ekipe iz Čakovca rezultatom 1-2. Prvi dio susreta protekao je u uglavnom ravnopravnoj borbi s možda malo većom inicijativom gostujućeg sastava. Prilika u prvih 30 minuta gotovo da i nije bilo, no na odmor se išlo s prednošću naše momčadi. Iz slobodnog je udarca u 13.minuti precizan bio kapetan Vito Kocijan. Prednost smo držali do kraja poluvremena, u vrlo koncentriranoj i discipliniranoj igri u obrani. Nažalost, u drugom nam se dijelu opet dogodilo "žutih 5 minuta", i to na odmah na početku, gdje se svjesno ili nesvjesno povlačimo i dozvoljavamo gostujućoj momčadi da preuzme inicijativu i ostvari pritisak. Plod takvog kontinuiranog pritiska su i dva gola, u 32. i 36.minuti. Na taj način gosti okreću rezultat na njihovu stranu. Ispostavit će se kasnije da je taj drugi pogodak bio zapravo i pobjedonosni. Mreže se do kraja ni s jedne strane nisu tresle, iako je bilo zanimljivih situacija i pred jednim i pred drugim vratima. Tako nakon tri kola još nemamo ni bod, iako smo dojma da smo igrom koju smo pokazali, pogotovo u Križovcu i danas, zaslužili imati barem dva ili četiri.
Trener:Tomislav Podgorelec.
Nedostajali:Pavlo Gazdek, Noah Gregorinčić, Abel Taradi,  Fran Horvat).