2. listopada 2021., 11:00
0 - 3
NK POLET SVETI MARTIN

U 5. kolu prvenstva ugostili smo NŠ Polet iz Sv. Martina i doživjeli prvi poraz u prvenstvu . Iako smo za ovu utakmicu okupili točno 11 igrača ( opravdano zbog COVID a nedostajala 4 igraća ) koji su odigrali hrabru utakmicu protiv ovaj puta kvalitetnije gostujuće ekipa koja je tokom cijelog susreta igrala povezanije na terenu. Naša ekipa nešto pokušava odigrati na kontru ali sve to je bilo jalovo i nemoćno. Kada se očekivalo poluvrijeme bez golova, slijedi pogreška u obrani i nepotreban korner iz kojeg gosti dolaze u vodstvo nakon ubačaja gol za 0 - 1 . Ista igra odvijala se i tokom drugog poluvremena sve do 48. min. kada Jančec N. vrača prekratku loptu golmanu iz koje gosti postižu gol za 0 . 2 . U 52.min. Zadravec J. prolazi gostujuće igrače i golmana upućuje loptu u prazan gol ali gostujući igrač sa crte izbija loptu , tako da nema smanjenje rezultata. Teža povreda našeg igrača Žvorc N. ( prijelom ruke) dogodila se u 56. min.  tako da smo do kraja susreta igrali sa igračem manje. Dobro smo se nosili u igri ali ipak umor i pad koncentracije dogodio se u 66.min. kada olako primamo gol za 0 - 3 . Na kraju naša ekipa odigrala je hrabro ovu utakmicu , ali umor ( 3 igrača igrali za juniore u razmaku 12 sati ) i nedostatak zbog COVID - a. Izostala je reakcija sa  klupe koja bi sigurno pozitivno djelovala na  našu ekipu. Svi skupa glave gore i idemo u nove izazove i pozitivno prema naprijed. Našemu Noi želimo brzim oporavak te brzi povratak u ekipu.
Nedostajali : Tomašek M. - Marušić M. - Lovrenčić D. - Horvat P.