1. listopada 2021., 20:00
2 - 3
NK NAPRIJED Cirkovljan
JUNIORI U19

U 6.kolu prvenstva juniorska ekipa ugostila je NŠ Naprijed iz Cirkovljana i doživjela  nesretno novi poraz u prvenstvu U noćnoj utakmici  gosti krenuli od centra i u 25 sekundi došli do vodstva od 0 - 1 . Samo minutu poslije Hadeljan P. izlazi sam pred golmana ali ovaj izbacuje loptu u korner. Iako gosti čvršći i jednostavnije igraju , naša ekipa propušta poravnati rezultat u 13 min. kada Hadeljan P. izlazi sam prema golmanu ali golman brani. U 16.min. Juras N. se ne snalazi najbolje pred golmanom i prilika prolazi. Dobru akciju imali smo u 21. min. ali udarac Žinić De. golman odbija u korner. Gosti i dalje imaju igru ali mi dolazimo do poravnanja rezultata u 34.min. kada na asi. Juras N. , prekršajem je zaustavljen u kaznenom prostoru Hadeljan P. koji je i sam realizirao istu za 1 : 1 . Gosti i dalje čvršći u igri i u 42.min. koriste pogrešku u našoj obrani i opet vode sa 1 - 2. U drugom poluvremenu gosti i dalje čvrsti i iskusniji i koriste u 54.min. pogrešku u obrani i povećavaju vodstvo na 1 - 3 . Kao da nas je taj gol probudio i počeli smo preuzimati igru u svoje ruke tako u 58.min. smanjujemo rezultat na 2 : 3 nakon odigrane lopte Vlašić P. gol postiže Hadeljan P.  U 64.min. Taradi M. prodire i proigrava do Juras N. koji postiže gol ali sudac označava zaleđe. Do kraja susreta gosti se brane a mi pokušavamo poravnati rezultat. Redaju se prilike pred gostujućem golu pa tako u 66.min. Juras N. pogađa samo vanjski dio mreže , da bi Vlašić P. uputio dobar udarac u 80.min. ali lopta izbijena iz gola. Horvat L. dobro puca sa 16 m u 86.min. ali lopta pogađa prečku. Gol za poravnanje rezultata visi u zraku ali nemamo sreće , tako svi vidimo loptu u golu u 88.min. kada odlično puca i gađa gol Taradi M. ali lopta pogađa u stativu i susret završava pobjedom sretnije ekipe gostiju. Našoj mladoj ekipi treba odati priznanje na kvalitetnoj izvedbi tokom susreta a posebno u posljednjih 30 min. igre.
Trener : Makar Stjepan