3. listopada 2021., 10:30
NŠ PRELOG
0 - 3
PIONIRI U16

Pioniri U16 danas su odigrali prvenstvenu utakmicu u Sv. Mariji protiv domaćina NŠ Prelog i zabilježili  šestu uzastopnu pobjedu . Od samog početka susreta krenuli smo odlučno agresivno u igru , tako smo tokom prvog poluvremena protiv uvijek čvrste ekipe iz Preloga nametnuli svoju igru u kojoj smo napravili 8 dobrih gol prilika ali kao da je gol domaćina začaran i lopta nikako da završi u golu .Domaćin u tom djelu imao je jedan pokušaj udarca prema našem golu. U našoj ekipi uvidio se nekakav strah da se ne primi neki olaki gol . Na poluvremenu tražili smo da se ekipa što više opusti i da se ima što više povjerenja između sebe. Tako smo u drugo poluvrijeme ušli da što prije postignemo gol. U razmaku od 36.min. pa do postignutog našeg gola napravili smo8 čistih gol prilika , ali gola nema .  Konačno nam se otvorilo u 50.min. kada Taradi M. proigrava do Jančec N. koji postiže gol za 0 - 1 . U istoj min. na centru oduzimamo loptu i u mat poziciji sam ispred golmana izbija Cirkvenčić F. ali gola nema. Ipak u slijedećoj 51. min. u odličnom slalomu Taradi M. postiže gol za 0 - 2 . Slijedećih 10.min. igra se između dva šesnaesterca. U tom razdoblju naša ekipa stvorila je još dva čista zicera za povećanja vodstva ali su udarci bili neprecizni. Da ne bi utakmica završila sa naša dva gola u 65.min. nakon asistencije Jančec N. Zadravec Jakov kvalitetnim udarcem u suprotni kut postiže gol za 0 - 3 . Do kraja susreta mogli smo postići barem gol ili dva. Ovo je prvi poraz za domaću ekipu koji smo im nanjeli  u boljoj igri tokom cijelog susreta. Naš golman na ovoj utakmici posebno tokom drugog djela bio je besposlen. Sve čestitke svim igračima ,odnosno igračima koji su u tri dana odigrali sve tri zahtjevne utakmice ( juniori - pioniri U15 i danas  pioniri U16 ).Ovu današnju pobjedu posvećujemo našem igraču Žvorc N. koji je zadobio povredu ruke ( gips ) i koji je bio prisutan na utakmici te mu želimo brzi povratak na zelenu površinu.
Na današnjoj utakmici nedostajali su : Toplek M. povreda  - Ružić J. opravdano- Horvat P. i Žvorc N. gips ruka - Tomašek M. , Lovrenčić D. , Kerovec D. i Marušić M. covid 19.