2. listopada 2021., 11:00
3 - 1
NŠ DINAMO/ZELENKO
POČETNICI U8

Odlična utakmica naših igrača. Dominirali smo cijelu utakmicu, u taktičkom djelu smo prikazali kvalitetu i kontrolirali utakmicu cijelo vrijeme. Imali su naši dečki mnogo prigoda ali NŠ Zelenko Dinamo ima odličnog vratara koji je sa lakoćom branio većinu prigoda ali tri puta je ipak morao vaditi loptu iz mreže.  Prvo poluvrijeme završava rezultatom 0:0 i tek u drugom poluvremenu kvalitetnu igru  okrunjujemo sa tri pogotka. Prvi pogodak  postiže Dorian Tizaj, zatim Nino Hajdinjak povisuje vodstvo na 2 :0 ,da bi tada nogometaši NŠ Dinamo Zelenko iskoristili naše brojne izmjene igrača i smanjili vodstvo na 2:1 ali ubrzo Nino Hajdinjak opet povećava vodstvo na 3:1. Čestitke svim igračima na zalaganju.

Sastav :

1.Karlo Piknjač ( gol.) , 2. Dorian Tizaj, 3.Ian Herman, 4.David Sečan, 5.Emil Markač, 6.Leon Kreslin, 7.Luka Hrastić, 8.Karlo Horvat, 9.Edo Novak, 10.Gabrijel Janković 11.Mario Piknjač, 12.Jakov Kušanić, 13.Ivano Vitez. 14.Nino Hajdinjak 15. Izak Kovačić

Strijelci : Nino Hajdinjak  - 2x