10. listopada 2021., 15:00
5 - 5
NK TRNAVA Goričan
POČETNICI U8

Odlična utakmica ,rezultatski neizvjesna do samog kraja. Naši igrači su čak tri puta vodili ali na kraju utakmica završava neriješeno 5:5. Poveli smo brzo pogotkom Iana Hermana, pa igrači Trnave već nakon 2 min. izjednačuju. Tada opet isti scenarij, Herman zabija za 2:1 ali opet nakon nekoliko minuta  Trnava izjednačuje.
Naši igrači su mogli postići još 2-3 pogotka ali nije bilo mirnoće u završnici i tada Trnava postiže lijepi gol iz slobodnog udarca za njihovo vodstvo od 3:2. Ian Herman i Dorian Tizaj postižu golove za 3:3,pa naše vodstvo od 4:3 ali Trnava prati i u 2.poluvremenu na samom početku izjednačuju na 4:4.Igralo se vrlo čvrsto i motivirano s obje strane, mi postižemo opet pogodak za vodstvo 5:4 i promašujemo nekoliko izglednih prilika i opet nas stiže kazna za promašene prilike i u posljednjim trenucima Trnava izjednačuje za konačnih 5:5

Trener : Neven Kreslin