3 - 1
NK NAPRIJED Cirkovljan
IGRALIŠTE NK OMLADINAC Strelec/Držimurec
PIONIRI U16

U utakmicu ušli smo dosta opušteno, budući da znamo naše kvalitete u tom rangu takmičenja , iako smo u kup utakmici u utorak pobijedili na 11 m , te u petak igrali utakmicu juniora koja je završila sa 2 - 2 , pretežito igrači god . 2006., danas naprosto od umora nisu pružili igru koju prezentiraju tokom prvenstva . Iako smo u 5.min. imali zicer pred golom gostiju gdje ja Cirkvenčić F. izašao sam pred golmana ali je komplicirao i prilika je propala. Gosti vrše kontru i udarcem cc 20 m postižu gol za 0 - 1 u 6.min. U našoj igri nije bilo tečnosti , protok lopte slab i dosta krivih dodavanja i nekako se uvukla nervoza u igri . Budući da igramo pretežito na gostujući gol , tako u 20 min. Taradi M. izvodi korner u suradnji sa Jančec N. koji odigrava povratnu loptu a Taradi M. postiže euro gol za 1 - 1 . Do poluvremena bilježimo dobar udarac Žinić De. u 30 min. malo iznad prečke. Kroz prvo poluvrijeme ja kao trener vodio sam utakmicu žustro sa malo previše glasnoće , budući da su se tokom prvog poluvremena događale situacije koje smo predvidjeli u razgovoru prije same utakmice na iste nismo dobro reagirali. Nakon razgovora u poluvremenu čestitke na pozitivnoj reakciji koja je u drugom poluvremenu donijela kvalitetniju igru. Od samog početka drugog djela kao ekipa krenula je agresivno , tako bilježimo u 37.min. dobar udarac Žinić De. malo iznad prečke. Već u 39.min. Taradi M. u solo izvedbi puca ali pokraj gola. U 43. min. konačno nam dolazi na naplatu bolja igra iz koje postižemo gol za radost i opuštanje za vodstvo od 2 - 1 pobrinuli su se Taradi M. i strijelac lijepog gola Cirkvenčić F. Naša igra se sve više diže a gosti orjentirani na obranu. U 55. min. Marušić M. puca visoko pokraj gola unutar peterca. U 61.min. Žinić De. udarcem cc 17 m pogađa prečku a Marušić M . odbijenu loptu puca pokraj gola. Da bo konačno došli do mirnije završnice utakmice u 64.min. pobrinuli su se Taradi M. koji upošljava loptu do Cirkvenčić F. koji postiže svoj drugi gol a naš treći za vodstvo od 3 - 1 , što je bio i konačan rezultat. Na kraju sve čestitke svim igračima na zasluženoj 7 uzastopnoj pobjedi a posebno igračima koji su odigrali 3 teške utakmice u roku od 6 dana.