24. listopada 2021., 11:00
8 - 0
NŠ DONJE MEĐIMURJE
PREDPOČETNICI U7

Još jedna pobjeda u nizu ekipe Predpočetnika ove nedjelje na igralištu "Sloge" u Čakovcu. Ovaj smo put bili bolji od ekipe "Donje Međimurje" s 8-0. U svakom smo poluvremenu postigli po 4 gola, a golova je, prema  prilikama koje smo imali, moglo biti još barem toliko. No, u takvim situacijama ne treba biti nezahvalan i pohlepan, jer su svi ciljevi koje si je trener pred sebe i ekipu stavio bili zadovoljeni. Svi igrači su dobili svoju minutažu, igra je bilo relativno dobra i gledljiva, a i ostvarena je pobjeda. Još uvijek su u ekipi, na momente, vidljivi elementi specifični za tu dob - ne pokrivaju se dovoljno dobro protivnički igrači, ne teži se jednostavnim rješenjima, ne drže se pozicije i ono najvažnije-lopta se ne dodaje suigračima. No, svakom sljedećom utakmicom rastemo i sve je manje tih minusa o kojima govorimo. U današnjoj se pobjedi izdvojio Ilan Horvat s 5 golova, po jedan su dali Karlo Gavez i Karlo Žvorc, a jedan je bio autogol. Isto tako, vrijedi spomenuti i debi Davida Tkalca na golu(u izostanku prvog golmana Grge Kamenića), koji je više nego dobro odradio svoj posao.
 Trener:Tomislav Podgorelec.
Nedostajali:Grga Kamenić, Frano Lacković, David Držanić.