NŠ DINAMO/ZELENKO
1 - 3
IGRALIŠTE NK DINAMO Palovec
PIONIRI U16

Nakon jučerašnjeg derbija kola u regionalnoj ligi , danas smo odigrali derbi kola u uzrastu Pionira U16 u MNL, gdje smo gostovali u Novakovcu kod NŠ Dinamo-Zelenko. U boljoj igri tokom cijelog susreta zasluženo smo pobijedili sa 1 - 3 . U utakmicu ( iako u nekompletnoj postavi , zbog povreda ili bolesti ) ušli smo odlučno i hrabro. Od samog  početka imali smo dobar pristup igri i nametnuli smo stil i tempo koji nam je odgovarao. Već u 5 min. došli smo do vodstva od 0 - 1 golom Cirkvenčić F. na asistenciju Žinić De. Slijedi igra između dva šesnaesterca iz koje igre mi ipak imamo u 18., 20. i 23.min. dobre pokušaje udarca prema golu ali lopte završavaju pokraj gola ili ih golman brani . Naša igra čvrsta igra a posebno veznog reda donijela nam je potrebnu mirnoću. U 29. min. dolazimo do vodstva od 0 - 2  kada Taradi  M. proigrava do Cirkvenčić F. koji izlazi sam pred golmana ali izlazi previše na stranu , da bi uspješno odigrao povratnu loptu do Taradi M. koji postiže gol . U nastavku drugog djela očekivali smo agresivniju i napadački orijentiranu igru domaćina što se i dogodilo u prvome dijelu drugoga poluvremena. Mi smo se opredijelili za  čvršću igru u sredini terena i preko kontri doći do novog gola . Sve se odvijalo kako smo se dogovorili ali desila nam se nepotrebna pogreška u samoj užoj obrani i domaćin to koristi i postiže gol u 46.min. za 1 - 2 . Taj gol nas nije izbacio iz ritma igre tako ubrzo imamo zicer u 50.min. kada Cirkvenčić F. dobro puca ali golman brani . Ipak u 52.min. dolazimo do novog gola nakon odigrane lopte Žinić De. , Cirkvenčić F. izlazi pred golmana , zaobilazi ga i postiže gol za 1 - 3 . Do kraja susreta stvorili smo još u četiri navrata dobre prilike ali smo bili malo neprecizni . Na kraju potpuno zaslužena pobjeda i to osma uzastopna  za uvjerljivo vodstvo na tablici. Sve čestitke cijeloj ekipi na pruženoj igri igračima te navijačima ( roditeljima ) koji im pružaju podršku sa svojim bodrenjem.
Trener : Stjepan Makar