1 - 2
NK PODRAVINA Ludbreg
POMOĆNO IGRALIŠTE NK SPARTAK Mala Subotica
LIMAČI U11

U 8.  kolu  ugostili smo ekipu Podravine iz Ludbrega  te smo  poraženi  1-2(0-1). Po veoma teškome , blatnjavome i mokrome terenu sam početak utakmice bio je dosta izjednačen . Imali smo u prvome poluvremenu nekoliko prilika za pogodak, odlična prigoda Luciana u samoj prvoj minuti igre te Karlov izlaz jedan na jedan na golmana  međutim gosti su ti koji su poveli. Jedna kontra u 14. minuti nakon slabo izvedenog našeg  kornera gdje se naši igrači nisu stigli vratiti u obranu, urodila je plodom za gostujuću ekipu. Nakon toga zgoditka stajemo  potpuno i gosti su ti koji su počeli igrati i stvarati šanse. Dobre intervencije našeg golmana su razlog što gosti ne vode  s većim rezultatom.

U drugome dijelu smo se malo probudili. Stvaramo dobre šanse, međutim nismo spretni za postizanje zgoditka. I naravno kako to biva, kad ne zabiješ svoje šanse bivaš kažnjen. Pa smo tako slabo reagirali u 39. minuti te primili pogodak za 2-0.  Dojma sam da  ekipa mora pokazati više borbenosti i ozbiljniji pristup. Nakon tog pogotka smo se malo više angažirali u napadu pa u 42. minuti Karlo smanjuje rezultat na 2-1. Ima se još dosta za igrati  te napadamo svim sredstvima, međutim jednostavno danas nije išlo. Imali smo i u posljednjoj minuti odličnu prigodu  da poravnamo rezultat , ali Lucian nije bio priseban i koncentriran do kraja te promašuje veoma izglednu prigodu.

Ne preostaje ništa drugo nego čestitati Podravini na pobjedi, danas su za nijansu bili bolja momčad.

Trener: Petar Ružić