30. listopada 2021., 11:00
NK MEĐIMUREC Dunjkovec-Pretetinec
1 - 3

Nakon niza dobrih utakmica koje je naša ekipa u kategoriji U13 odigrala a rezultat je izostao, ovaj se put  s gostovanja u Dunjkovcu vraćamo s tri boda. Bili smo bolji od prve do zadnje minute, kontrolirali cijelu utakmicu i domaći igrači nisu imali izgleda doći ni do boda. Bili smo premoćni u posjedu lopte, a organizirani i disciplinirani kad smo bili u obrambenim akcijama. Prvi dio susreta nismo uspjeli postići pogodak, unatoč i usprkos prilikama koje smo imali. No, početkom drugog dijela Vito Kocijan postiže pogodak za 0-1 u 35.minuti, a u 39. isti igrač postiže pogodak iz opravdano dosuđenog jedanaesterca. Imali smo rezultat, igru i kontrolu. No tada, u 52.minuti naš vratar Rebernik neobjašnjivo i nepotrebno izlazi na igrača koji nije ni bio u prilici postići pogodak, nepotrebno ga ruši i to je jedanaesterac iz kojeg se domaći vraćaju u susret na 1-2. No ubrzo zatim jedna dobra akcija naših igrača završava pogotkom Abela Taradija, nakon asistencije Martina Piknjača. Do kraja se susreta rezultat nije mijenjao. Osvojili smo bodove kojima smo skinuli, nadajmo se, pritisak negativnih rezultata te se nadamo dobroj igri i bodovima u nastavku prvenstva.

Trener:Tomislav Podgorelec.
Nedostajali: Gabrijel Sovar, Noa Nađ, Luka Kos, Karlo Hrastić).