30. listopada 2021., 11:00
NK MEĐIMUREC Dunjkovec-Pretetinec
1 - 2

U 9.kolu prvenstva Pioniri U15 igrali su u Dunjkovcu derbi kola sa NŠ Međimurec - Sloboda i zabilježili zasluženu pobjedu od 1 - 2 . Od samog početka susreta vidjelo se da će to biti jako tvrda utakmica , što se i pokazalo na samom terenu . Igralo se čvrsto na svaku loptu , sama igra se odvijala između dva šesnaesterca , tako da u tom djelu naša ekipa bilježi dva udarca prema domaćem golu i to u 14.i 16.min. kada u oba slučaja udarce upućuje Žinić De. jedan ide malo iznad prečke a drugi pokraj gola. Domaćin u tom djelu nije uputio niti jedan udarac. U prvom  poluvremenu  bilo  dosta pogrešaka u igri sa obadvije strane. U drugo poluvrijeme ušli smo nešto aktivnije sa boljim odigravanjima , tako u 39.min. udarac Taradi M. golman odbija u korner , a iz ubačenog kornera Žinić Da. puca glavom ali pokraj gola. Domaćin svoj prvi udarac upućuje prema našem golu u 44.min. ali to lako brani naš golman Horvat T. Igra se i dalje čvrsto sa obije strane ali mi imamo nešto više od igre , tako konačno dolazimo do vodstva od 0 - 1. U 57.min. domaći igrač igra rukom u kaznenom prostoru i to je kazneni udarac  kojeg izvodi sigurno Žinić De. Samo 3 min. poslije u 60.min. Taradi M. upućuje odličan udarac sa 16 m lopta od prečke završava u golu i to je 0 - 2 . Tada nam je svima bilo malo lakše jer imamo 10 min. prije kraja dobar rezultat. Pred sam kraj utakmice u zadnjih desetak minuta desila nam se mala opuštenost gdje domaćin olako prolazi kroz naše linije ( pojedinačno ispadanje u igri ) iz boka ubacuje loptu na drugu stativu , naš obrambeni igrač natrčava na loptu koja završava u našem golu i to je u 61.min. 1 - 2 . U 63.min. Zadravec J. morao je potvrditi našu pobjedu jer je izašao sam pred golmana ali je pucao preko gola.   Na kraju ova jako tvrda utakmica završila je našom pobjedom potpuno zasluženo jer smo za gol , dva bili ipak bolja ekipa. Ovom pobjedom ova naša ekipa trenutno ja na samom vrhu tablice. Čestitke svim igračima na zalaganju.