2. studenoga 2021., 18:00
NŠ DONJE MEĐIMURJE
4 - 5
JUNIORI U19

U utorak Juniori U19 odigrali su prvenstvenu utakmicu u Donjoj Dubravi i zabilježili prvu pobjedu . Naša ekipa odigrala je 65 minuta dobru utakmicu i postigla u tom vremenu pet pogodaka a moglo je biti i više.  No da ne bi bilo sve tako glatko domaćin u posljednjih 25 min. sa četiri gola komplicira utakmicu te zamalo poravnava rezultat . Slijed utakmice izgledao je ovako. Naša ekipa prva upućuje udarac u 11. min. kada Hadeljan P. puca pokraj gola. Domaćin u 19.min. upućuje udarac ali Hadeljan L. brani. Slijedi udarac Šegović L. u 21. min. ali golman lako brani . Domaćin upućuje udarac u 23.min. pokraj gola. I konačno gol u 30.min. za naše vodstvo od 0 - 1 iz kaznenog udarca nakon prekršaja nad Cirkvenčić F. Hadeljan P. poentira. Domaćin je mogao poravnati rezultat u 42.min. kada promašuju prazan gol . Da bi u 45.min. naša ekipa izvela kontru u kojoj Hadeljan P. proigrava loptu do Juras N. koji šalje loptu u prazan gol za 0 - 2 . U 15.minuta igre drugog djela tri puta tresemo mrežu domaće ekipe. Najprije u 48. min. Taradi M. upućuje udarac preko gola , da bi u 53.min. nakon asistencije Blažona J. , Hadeljan P. postiže gol za 0 - 3. Tu nismo stali jer u 57.min. opet postižemo gol i to Žinić De. nakon pas igre Hadeljan P. za 0 - 4 . U 60.min. sada Žinić De. dodaje loptu Hadeljan P. koji povisuje rezultat na 0 - 5. U 64.min. Hadeljan P. ne koristi zicer , lopta ide preko gola. Umjesto da imamo još veće vodstvo u kontri domaćin smanjuje na 1 - 5 u 66.min. Već u slijedećoj 67. min. domaća ekipa opet postiže gol za 2 - 5. U 80.min. na  3 - 5 domaćini smanjuju iz slobodnog udarca. U 83.min. Hadeljan P. izbija sam pred golmana ali gola nema .U  85.min. domaća ekipa dolazi na samo gol zaostatka. Na kraju uspjeli smo se koliko toliko pribrati te na kraju zasluženo pobijediti. Ogromna škola za našu ekipu da se utakmica igra  svih  90 minuta. Čestitka igračima na pobjedi .