4. studenoga 2021., 20:00
NŠ MEĐIMUREC/SLOBODA
3 - 0
JUNIORI U19

Četvrtak noćni termin u 20 sati rezerviran za Juniore koji su odigrali  prvenstvenu utakmicu sa NŠ Međimurec-Sloboda i izgubili sa 3 - 0. Uvodni dio utakmice nekako ravnopravniji dio, da bi domaćin uputio prvi udarac u 14.min. koji naš golman brani. Domaća ekipa nekako preuzima igru i u 16.min. izvode slobodan udarac ali naš golman odbija u korner. U 19.min. imamo obećavajuću kontru iz koje Juras N. izlazi pred golmana ali bez konkretne završnice. Domaćin dolazi u vodstvo od 1 - 0 u 28.min kada upućuje udarac cc 20 m neobranjivo. Već u slijedećoj 29. minuti domaćin povisuje rezultat na 2 - 0 . Do poluvremena bilježimo udarac Hadeljan P. ali golman brani. U prvom poluvremenu domaća ekipa nešto bolja sa dvije konkretne završnice i ima vodstvo od 2 - 0 . Drugi dio u prvih 20 min. igralo se ravnopravnije. Naša ekipa prva upućuje udarac prema domaćem golu u 56.min. udarac Taradi M. golman brani.  Domaćin ima udarac u 65.min. ali naš golman odbija u korner. U 67.min. imamo izglednu priliku pred domaćim golom ali istu ne realiziramo nego iz kontre  ( zaleđe ? )  domaćin dolazi do gola i to je 3 - 0 .  Jančec N. u 72. i 76.min. uputio je dobre udarce, jedan pokraj gola  a drugi golman brani . Na kraju pobjeđuje nešto bolja ekipa koja je imala par dobrih i iskusnijih igrača iz seniorskih ekipa . Našim igračima opet novo iskustvo gdje borbenosti ima ali fali više čvrstoće i odlučnosti u igri no usprkos tome vidi se pozitivan pomak u igri. Na kraju im treba čestitati jer su najmlađa ekipa u ligi i gdje su se dobro nosili sa iskusnijim ekipama.