6. studenoga 2021., 11:15
5 - 1
NŠ DINAMO/ZELENKO
IGRALIŠTE NK SPARTAK Mala Subotica

Nakon prošlotjedne pobjede u Dunjkovcu, naša je ekipa Mlađi Pionira U13 uspjela spojiti dvije pobjede zaredom i u današnjoj utakmici nadvisiti ekipu NŠ Zelenko/Dinamo. Dobru igru od prošle subote uspjeli smo prenijeti i na današnju utakmicu, iako još neke stvari nisu bile onakve kakve želimo. Prvenstveno se to odnosi na previše promašenih prilika, posebno u prvom poluvremenu. Imali smo posjed lopte i inicijativu, stvari su se uglavnom događale pred gostujućim golom no nadmoć na terenu nismo uspjeli pretvoriti u prednost. No ipak, Maksim Juras je bio najprisebniji u 17.minuti i ipak doveo našu momčad u vodstvo. Početkom drugog dijela dupliciramo svoju prednost te pogotkom Ivana Barića vodimo 2-0. Nesmotrenost u našoj obrani nas je koštala primljenog pogotka, pogotka koji je mogao zakomplicirati situaciju. Naime, primili smo ga u 45.minuti. No, srećom već u sljedećem napadu, jako dobru akciju Baranašića završava Martin Piknjač za 3-1. Tu su splasnule nade gostiju te do kraja susreta postižemo još dva pogotka, strijelci su bili Abel Baranašić i David Bedić. U posljednjem jesenskom kolu iduće subote idemo u goste vodećoj momčadi prvenstva, ekipi NK Varaždin.
Trener:Tomislav Podgorelec.
Nedostajali:Luka Kos, Abel Taradi, Domagoj Debelec, Noa Nađ.