14 - 0
NŠ DONJE MEĐIMURJE
IGRALIŠTE NK OMLADINAC Strelec/Držimurec
PIONIRI U16

Pioniri U16 ostvarili su i desetu uzastopnu pobjedu u prvenstvu. Danas su savladali sa visokim rezultatom od 14 - 0  ekipu NŠ Donje Međimurje. Po kišovitom vremenu naša ekipa od samog početka susreta nametnula je igru u samo jednom pravcu a to je bila igra tokom cijelog susreta na protivnički gol . U prvom poluvremenu postigli smo samo pet golova a moglo je biti još toliko. U tom djelu golove su postigli za 1 - 0 Jančec N. u 5.min. na asi. Žinić De. . Na 2 - 0 povisuje Žinić De. u 18.min. na asi. Mesarić S. . Slijedi gol u 20.min. strijelac gola je Cirkvenčić F. na asi. Taradi M. . Već u 23.min. gol postiže Cirkvenčić F. za 4 - 0 na asi. Taradi M. i u 34.min. postižemo gol za 5 - 0 nakon udarca Cirkvenčić F. U drugom poluvremenu ista priča u samoj igri na terenu iz prvog djela a to je jednosmjerna igra na protivnički gol , s time da smo u tom djelu bili efikasniji i postigli još devet golova. Tako već u 36.min. postižemo gol za 6 - 0 , strijelac gola je Cirkvenčić F. na asi. Taradi M. . Na 7 - 0 u 42.min. povisuje Oršuš D. na asi. Taradi M. Već u slijedećoj 43.min. gol postiže Cirkvenčić F. na asi . Žinić De. i to je 8 - 0 . Cirkvenčić F. postiže gol u 45.min. za 9-0 nakon kornera Taradi M. Za 10 - 0 pobrinuli su se strijelac gola Oršuš D. i asi. Zadravec J. u 53.min. Slijedi brzi gol u 54.min. a strijelac je Žinić De. na asi. Tomašek M. za 11 - 0 . Smušenost gostiju koristi Cirkvenčić F. koji je zaustavljen prekršajem oko 17 m. od gola , sam izvodi slobodan udarac i postiže gol za 12 - 0 u 55.min. I u samoj završnici najprije u 61.min. na 13 - 0 povisuje Taradi M. nakon asi. Cirkvenčić F. i u slijedećoj 62.min. svoj 7 gol na utakmici postiže Cirkvenčić F. na asi. Žinić De. za konačnih 14 - 0 . Na kraju u uvjerljivoj igri visoka pobjeda naše ekipe po kišovitom vremenu , zato im pripadaju sve čestitke a roditeljima i navijačima na dobroj podršci.