13. studenoga 2021., 10:00
NK VARAŽDIN
4 - 1
LIMAČI U11

U zadnjem jesenskom 11.kolu  igrali smo u gostima kod ekipe Varaždina. Domaća ekipa zagospodarila je terenom i mi nismo našli rješenje za povezivanjem nekoliko dodavanja. Nakon gotovo mjesec dana treniranja po hladnome i blatnjavome terenu, današnje lijepo vrijeme i teren s umjetnom travom nije odgovarao za nas. Kao i mnogo puta do sada golove primamo zbog gubitka koncentracije u samome kaznenome prostoru. U prvome poluvremenu nismo stvorili niti jednu opasnu situaciju pred protivničkim golom, dok domaća ekipa uz dva postignuta gola ima još mnogo izglednih prigoda za zgoditak. Teo je jedini na odličnom nivou, ta zahvaljujući njemu imamo još uvijek izgleda da se vratimo u utakmicu. Koncentracija u obrani se pokazala ključnim problemom i na tome ćemo morati raditi da poboljšamo taj segment igre. U drugome poluvremenu malo bolja igra naše momčadi, međutim domaća ekipa koristi svoje šanse te postiže u 40.minuti zgoditak za 4-0. Tada se domaća ekipa malo opustila te mi imamo nekoliko prilika za gol, međutim samo se Sven uspio izboriti za prostor te uz pogrešku domače obrane postiže počasni zgoditak za konačnih 4-1. Imali su još Karlo i Lucian dobre i konkretne udarce prema golu, ali danas nije bolje išlo, te čestitamo ekipi Varaždina na pobjedi.

Nedostaju:  Jakov Držanić, Baranašić Šimun, Ante Čurila, Mihinjač Lukas, Plaftak Marin, Ivan Fran Botić,

Trener: Petar Ružić