27. studenoga 2021., 10:30
1 - 0
NŠ DINAMO/ZELENKO

U zaostaloj utakmici prvenstva u derbiju kola  naša ekipa je u dominantnoj igri potpuno zasluženo nadigrala i pobijedila sa slatkim golom Mesarić S. sa 1 - 0 . Od samog početka susreta po teškom terenu za obije ekipe naša ekipa ušla je odlučno u igri u kojoj je tokom prvog djela nametnula napadačku igru  u jednom pravcu. Vrlo brzo dolazimo u vodstvo od 1 - 0 u 6.min. kada Cirkvenčić F. proigrava do Mesarić S. koji postiže gol . Do poluvremena igra se svodila u jednom pravcu a to je igra na gostujući gol . U toj igri stvorili smo šest čistih gol prili iz kojih je bilo i nemoguće promašiti , ali i to je draž nogometne igre. Umjesto da imamo riješenu utakmicu slijedi neizvjesnost do kraja.  Gosti u prvom poluvremenu se samo brane. U uvodnom dijelu drugog poluvremena u jednoj kontri izlaze sami pred našeg golmana ali Horvat T. odlično brani . Slijedi igra opet na jedan gol i to gostujući , stvaramo dobre akcije , i nikako da postignemo taj drugi gol za smirenje u samoj igri . Umjesto da imamo mirnu završnicu utakmice na teškom terenu i rezultatski riješenu u samoj završnici  gosti imaju veliku priliku za poravnanje rezultata ali srećom lopta završava pokraj gola. Na kraju treba napomenuti da se u našoj igri uvidjela pauza od 14 dana zbog oboljenja ili izolacije pojedinih igraća  ali opet pružili su sve od sebe u maksimalnoj  izdržljivosti i na kraju potpuno zaslužili naslov prvaka lige u jesenskom djelu prvenstva. Sve čestitke svim igračima , njihovim navijačima ( roditeljima ) , treneru golmana Kolar N. i mojoj malenkosti koji ih sa radošću vodim. Rukovodstvu škole na čelu sa gosp. Horvat Ž. koji nam omogućuju kvalitetne uvjete  na treninzima  i na posljetku u izvedbi prvenstvenih utakmica . Svi ste zaslužni za ovaj  odličan rezultat i čestitke svima.