4. prosinca 2021., 10:00
2 - 1
NK PODRAVINA Ludbreg
IGRALIŠTE NK SPARTAK Mala Subotica

Posljednju utakmicu jesenskog dijela prvenstva, naša je momčad U13 završila na najljepši mogući način, domaćom pobjedom protiv konkurenta na tablici, Ludbreške Podravine. Utakmica je bila vrlo neizvjesna do samog kraja, a pobjedu smo ostvarili u posljednjim trenutcima susreta, čime je ova pobjeda postala još i slađom. Loše smo ušli u susret i već u 3.minuti primili gol. Uvjeti na terenu nisu nam dozvolili da brzo vratimo stvari u egal, a što je više vrijeme odmicalo postajali smo sve nervozniji i radili neprisiljene greške. Srećom, pauzu smo u poluvremenu dobro iskoristili, pripremili plan za drugi dio i smirili se. Strpljivom smo, i ipak boljom igrom, u drugom dijelu stvari promijenili i preokrenuli rezultat. Prvo je Abel Baranašić izjednačio u 43.minuti na 1-1, a pobjedu nam je donio Luka Hlišć, pogotkom u 58.minuti. Teškom mukom ostvarena pobjeda u kojoj će se igra zaboraviti, ali ono najvažnije, bodovi će biti upisani.
Trener:Tomislav Podgorelec,