5. prosinca 2021., 10:00
NŠ MEĐIMUREC/SLOBODA (S)
1 - 4
PIONIRI U16

Danas u zaostaloj utakmici 13.kola prvenstva gostovali smo u Dunjkovcu-Pretetincu i odigrali sa NŠ Međimurec-Sloboda i zabilježili jedanaestu pobjedu za redom. Na teškom terenu i po kišovitom vremenu utakmicu u prvih 15 min. igre bolje je otvorila domaća ekipa . Tako u 5.min. domaći igrač izlazi sam pred našeg golmana ali Horvat T. odlično brani.  U brzom protuudaru preko Cirkvenčić F. u 7.min. naša ekipa imala je zicer ali si naš igrač daje predugu loptu koja završava u gol autu. Slijedi domače vodstvo i to iz naše pogreške gdje lopta nepotrebno završava u korneru iz kojeg domaćin u fliper igri postižu gol za 1 - 0 u 13.min. Nakon toga domaćin ima još jednu priliku ali lopta završava pokraj gola . Postepeno se privikavamo na uvjete na terenu i u 15.min. Cirkvenčić F. promašuje zicer pred golom domaćina . Taj promašaj nas još više budi i u 18.min. konačno poravnavamo rezultat na 1 - 1 nakon proigrane lopte od Horvat P. gol postiže u solo izvedbi Cirkvenčić F. Naša igra raste i već u 21.min. postižemo gol za preokret i vodstvo od 1 - 2  kada korner izvodi Taradi M. a preciznim udarcem Žinić De. postiže gol . Do poluvremena rezultat se ne mijenja iako smo mogli postići još koji gol . Na poluvremenu bio je dogovor postići još po koji gol ali u fazi obrane ne primiti gol. U drugom poluvremenu igra se svodila između dva šesnaesterca u kojoj smo dominirali u obrani a iz kontri bili opasni po gol domače ekipe. Takva igra donijela nam je povećanja vodstva na 1 - 3 u 41.min. kada Taradi M. upošljava Cirkvenčić F. koji lagano postiže gol . Utakmicu rješavamo u 52.min. u solo izvedbi našeg kapetana Taradi M. koji rutinski postiže gol za 1 - 4 . Do kraja susreta mogli smo postići još po koji gol a najbolju priliku imao je Cirkvenčić F. koji izlazi sam pred golmana ali brzopleti udarac završava pokraj gola . Na kraju osim prvih 15 min. igre domaćina i vodstva od 1 - 0, sve ostalo pripalo je našoj dominantnoj ekipi. U tako odličnoj igri jedanaesta pobjeda u isto toliko odigranih utakmica za uvjerljivo osvojeno prvo mjesto nakon jesenskog djela prvenstva. Osim odličnog postignutog rezultata ekipe imamo i najboljeg strijelca lige a to je Cirkvenčić Florijan. sa 29 postignutih golova. Na kraju sve čestitke svim igračima i navijačima - roditeljima koji su sudjelovali u ovom pothvatu.