13. ožujka 2022., 10:30
NŠ NOGOMETAŠ 13 Podturen
0 - 10
PIONIRI U16

Na otvaranju proljetnog dijela prvenstva Pioniri U16 nastavili su sa pobjedničkim nizom. Nastavak pobjedničkog niza desio se danas u nedjelju u gostima kod ekipe Nogometaš 13 koji su nas ugostili u Sivici. Dobrog domaćina počastili smo sa deset golova u njihovoj mreži za našu uvjerljivu i visoku pobjedu od 0-10 . Od samog početka susreta nametnuli smo visok pritisak na gol domaćina. U prvih 17 min. igre postižemo šest pogodaka i to redom , za 0-1 u 6. min. na odbijancu se snalazi Cirkvenčić F. , da bi već u 8.min. opet strijelac bio Cirkvenčić F. na asi. Žinić De. za 0 - 2. Zadravec J. odigrava do Taradi M. i to je u 10.min. 0-3. Slijedi akcija Taradi M. koji upošljava do Cirkvenčić F. u 12. min. i to je 0-4. Samo dvije minute poslije a to je u 14.min. igre Taradi M. proigrava loptu do Mesarić S. i to je 0-5. Već u 17.min. postižemo novi gol. Ovaj puta Horvat P. odigrava do Taradi M. koji postiže gol za 0-6. Svoju odličnu igru Taradi M. okrunjuje novim golom u 33.min. i to direktno iz kornera za 0-7 . U drugom poluvremenu ista priča , igra se na jedan gol , stvaraju se prilike , dosta ih promašujemo ili kompliciramo , ali ipak u tom djelu postižemo još tri gola . Najprije u 43.min. Oršuš D. asistira Mesarić S. koji postiže gol za 0-8. U 47. min. postižemo novi gol u suradnji Žinić De. sa Taradi M. koji postiže svoj 4 gol za 0-9. Da bi u 54.min. nakon odbijanca najbolje se snašao Oršuš D. koji postiže gol za konačnih 0-10. Moglo je biti još i više pogodaka od naše strane, na kraju treba odigrati i takovu utakmicu u kojoj se zna da si puno bolji od protivnika i zato svim učesnicima ove pobjede čestitka.
Nedostajali : Toplek M. i Kerovec D.