19. ožujka 2022., 10:00
NK VARTEKS Varaždin
1 - 2

U prvom susretu nastavka prvenstva naša se ekipa Mlađih Pionira U13 kategorije vraća s punim plijenom s gostovanja u Hrašćici. Nakon jesenskog visokog poraza na našem terenu, uspjeli smo se posložiti i uzvratiti istom mjerom. Pobjeda nije bila ostvarena visokim rezultatom, ali je bila potpuno zaslužena. Odigrali smo defanzivno izuzetno odgovorno, tako da domaći nisu imali pravih prilika za pogodak. S druge strane naša ekipa ima nekoliko zanimljivih situacija, ali bez prave završnice. No ipak, u 18.minuti vodimo nakon odličnog udarca Davida Horvata s 18m. Tim se rezultatom otišlo na predah. Prema viđenom na terenu, domaća je ekipa jedino mogla do gola ukoliko naša uža obrana napravi pogrešku. Tako je i bilo. Nije pogriješila obrana nego vratar Rebernik koji na jednu laganu loptu ide neodlučno, prima loptu pa pušta, što domaći iskorištavaju za 1-1. Igrala se 32.minuta. Srećom, to nije poljuljalo naše igrače nego su nastavili s dobrom i koncentriranom igrom. Trud i htijenje je nagrađeno u 45.minuti. Vito Kocijan izvodi slobodan udarac s nekih 30 metara, lopta pada u gužvu na šesnaestercu, odbija se do Davida Horvata koji elegantno pogađa pokraj domaćeg istrčalog vratara. Vodimo 1-2 i koncentriranom i odgovornom igrom zadržavamo taj rezultat do kraja utakmice, za vrijednu i lijepu pobjedu koja će svakako biti podstrek našim igračima u nastavku prvenstva.

Trener:Tomislav Podgorelec.
Nedostajali:Abel Baranašić, Martin Piknjač, Abel Taradi, Noa Nađ