2 - 6
NK TRNAVA Goričan
POMOĆNO IGRALIŠTE NK SPARTAK Mala Subotica
POČETNICI U8

Već na samom početku u 3.minuti gosti udarcem iz daljine dolaze u vodstvo 0:1.Naši nogometaši stvaraju 3-4 odlične prilike ali gostujući golman sjajno reagira . Nakon 13.minute igre ipak izjednačujemo na 1:1. Do tog trenutka igra naših nogometaš je bila dobra. Tada nakon velike pogreške u 15.minuti  doslovno poklanjamo  gostima gol za vodstvo od 1:2. Nakon tog gola naši mali nogometaši  nisu više imali mirnoću i koncentraciju. Iako smo kontinuirano napadali na gostujući gol nismo imali rješenja  ni sigurnosti u ključnim elementima utakmice. Igralo se vrlo nervozno sa puno prekida. Gostujući igrači igraju na kontranapade, šutiraju s vanjskih pozicija , koriste lošu igru u fazi obrane naših nogometaša te postižu još četiri lagana gola dok naši dečki smanjuju razliku još jednim zgoditkom.

Sastav :

Karlo Piknjač ( gol.) , Dorian Tizaj, Ian Herman, Emil Markač, Leon Kreslin, Karlo Horvat, Edo Novak, Ivano Vitez, Nino Hajdinjak, Izak Kovačić, Luka Hrastić

Trener : Neven Kreslin, prof