4 - 2
NŠ BAT
IGRALIŠTE NK OMLADINAC Strelec/Držimurec
PIONIRI U16

Pioniri U16 nastavljaju sa pobjedama u prvenstvu te im je ovo trinaesta u nizu. Ove nedjelje ugostili smo NŠ Bat i pobijedili sa 4-2 , poluvrijeme je bilo 4-0. Danas smo imali dvanaest igrača na raspolaganju za utakmicu. Uz devetoricu igrača koji su igrali u subotu pridodali su se još troje igrača . U prvom poluvremenu obavili smo više manje rutinski dio jer smo postigli četiri gola. Propustili smo barem još toliko gol prilika pa je rezultat mogao biti još i veći. Nakon par promašaja u vodstvo dolazimo u 11.min. kada Taradi M. upošljava Žinić De. i to je gol za naše vodstvo. U 17.min. Cirkvenčić F. dodaje dobru loptu Mesarić S. za 2-0. Nastavak dobre igra rezultira povećanjem vodstva na tri gola razlike u 21.min. Horvat P. proigrava loptu do Mesarić S. i to je 3 - 0. Već u slijedećoj minuti gostujući golman napucava loptu u svog igrača od kojeg se odbija u gol za naše vodstvo od 4-0. Iako je bilo još prilika poluvrijeme završava našim vodstvom od 4-0 . Početnih 10,min. drugog djela propuštamo u nekoliko navrata postići još po koji gol , da bi u 47.min. u našoj obrani bilo previše opuštanja što gosti koriste i postižu gol za 4-1. Nakon naših brzopletosti u par navrata u napadu slijedi nova kazna u 55.min. kada gosti pogađaju prečku a odbijenu loptu pospremaju u naš gol za 4-2. Naša igra u drugom poluvremenu potpuno je pala , igrači njih devetorica koji su igrali u subotu bili su naprosto iscrpljeni iako smo  i u tom drugom poluvremenu propustili smo par velikih prilika za uvjerljiviju pobjedu. Na kraju zaslužena pobjeda naše ekipe koja je obije utakmice odigrala kvalitetno i nastavila pobjedničkim nizom. Čestitke svim igračima na prikazanome.
Nedostajali : Oršuš D. , Toplek S. i Tomašek M. COVID - Toplek M. , Kerovec D. i Tompoš R. ?????
Trener: Stjepan Makar