0 - 0
NŠ PRELOG
IGRALIŠTE NK DINAMO Palovec
JUNIORI U19

U nastavku proljetnog djela prvenstva Juniori U19 odigrali su neriješeno protiv vodeće ekipe prvenstva NŠ Prelog  0-0. Iako smo u jesenskom djelu pretrpjeli visok poraz u Prelogu , ovu utakmicu odigrali smo jako borbeno i kvalitetno . Od samog početka susreta obije ekipe ušle su u utakmicu sa velikom željom za pozitivan rezultat . Gostujuća ekipa imala je nešto više posjed lopte , imala je i dobre udarce prema našem golu ali naš golman Hadeljan L. imao je svoj dan a to su bile jako dobre obrane , kao da je na golu hobotnica sa sto ruku. U takvoj sabranosti golmana ekipa je dobila još veće samopouzdanje u samoj igri. Imali smo u svakom poluvremenu po jedan zicer za postizanje gola ali nije bilo dovoljno koncetracije u završnom udarcu. Na kraju da je bilo koja ekipa pobijedila bilo bi zasluženo , ali susret je završio neriješenim rezultatom što je na kraju i pravedan rezultat ove utakmice odigrane u noćnom terminu u Palovcu.
Trener: Stjepan Makar