2 - 4
NK RUDAR Mursko Središće
POMOĆNO IGRALIŠTE NK SPARTAK Mala Subotica
LIMAČI U11

Limači U11 proljetni dio sezone u 2.HNL ligi sjever/zapad na domaćem terenu otvorili su protiv ekipe Rudara iz Murskog Središća, prve ekipe lige. Prvih pet minuta igre je bilo ispipavanje igre, borba za loptu, mnogo napucavanje. U 10.minuti primamo zgoditak iz daljine, udarac s gotovo pola terena za igru. Ekipa nije dobro stajala kod tog zgoditka, nismo blokirali na vrijeme i kroz mnogo igrača lopta je pronašla put do mreže. Vrlo brzo kroz grešku gostujuće obrane postižemo zgoditak za izjednačenje. Najbolje se snašao Deni  i iz blizine posprema loptu iza gostujućeg vratara. Gosti su nešto konkretniji , ali prvo poluvrijeme je obrana na visokoj razini i dobro sve blokiramo. U drugome poluvremenu nešto loš početak. Gosti iz uigranog kornera postižu zgoditak za 2-1. Vrlo brzo smo se konsolidirali i vršimo pritisak na zadnju liniju gostujuće momčadi, tako da Karlo postiže gol za izjednačenje samo dvije minute kasnije. Dobru akciju odigrali su Lucijan i Marin, gdje lopta dolazi po dijagonali do Karlija  koji iz prve snažnim udarcem matira golmana. Zadnjih deset minuta smo u krizi. Teško pratimo igri i nismo koncentrirani . Promašili smo kod izbivanja nekoliko lopti, a također ne pratimo protivničke igrače. I kako to biva iz jedne gužve i nekoliko odbivanja lopte, gosti postižu zgoditak za vodstvo. Kada smo mislili da je već utakmica gotova, gosti imaju jednu kontru gdje prvo kod udarca lopta završava na vratnici, da bi odbivenu loptu pospremili u mrežu za konačnih 4-2. Gosti su opravdali ulogu favorita u ovoj utakmici i zasluženo pobijedili, a našim momcima čestitke za zalaganje i borbenost kod svake lopte.

Nedostaju: Jakov Držanić, Matija Kocijan, Mihinjač Lukas ,Baranašić Šimun,

Trener: Ružić Petar