26. ožujka 2022., 11:15
1 - 2
NK RUDAR Mursko Središće
IGRALIŠTE NK SPARTAK Mala Subotica

Igrači kategorije U13 nisu uspjeli domaćom pobjedom potvrditi gostujući uspjeh iz Hrašćice prošlog vikenda. Minimalno su poraženi na Jagodišću 1-2 od gostiju iz Murskog Središća. Bila je to prilično izjednačena, vrlo čvrsta utakmica visokog intenziteta i kvalitete, utakmica koja je mogla završiti bilo kojim ishodom. U prvom su dijelu mreže mirovale, iako je bilo prilika s obje strane, gosti su imali možda koju više. U drugom se dijelu otvorilo pa tako naša momčad preko Leona Jankovića dolazi u vodstvo u 42.minuti. Radost naše ekipe nije dugo trajala, jer gosti nakon ubačaja iz kuta poravnavaju na 1-1. Nakon toga se utakmica rasplamsala i golova je moglo biti s obje strane. U 55.minuti opet korner za goste i opet loše i nespretno reagiramo pa se događa preokret za 1-2. No i tu nije kraj. U posljednjim trenutcima susreta gosti ruše Abela Baranašića u kaznenom prostoru i imamo priliku izjednačiti. No, David Horvat pogađa gredu i bod nam izmiče iz ruku. Do kraja susreta se rezultat ne mijenja i gosti se vesele. Prema viđenom je utakmica realno trebala završiti neodlučeno, no nismo imali mirnoće ni sreće. Bude prilika već idućeg vikenda kad gostujemo u Čakovcu kod NŠ Međimurje.
Trener:Tomislav Podgorelec.
Nedostajali:Abel Taradi, Noa Nađ.