26. ožujka 2022., 11:00
2 - 0
NK RUDAR Mursko Središće

Nakon proteklog kola i pobjede u gostima Pioniri U15 odigrali su na domaćem terenu protiv vršnjaka iz NŠ Rudar i pobijedili sa 2-0 . Gosti su uvodni dio otvorili jako dobro jer u 5.min. imaju zicer ali pogađaju stativu , da bi naša ekipa u kontri u 8.min. igre povela golom Oršuš D. od 1-0 nakon što je oduzeo protivničkom igraču loptu . Gosti opet pritišću te u 11.min. pogađaju prečku , da bi naš igrač Taradi M. u kontri bio srušen dvadesetak metara pred golom gostiju. Slobodan udarac izveo je Žinić De. i to precizno za naše vodstvo od 2-0. Slijedila je do kraja poluvremena borba za svaku loptu na terenu ali rezultat se ne mijenja. U drugom poluvremenu igra se ravnopravno i borbeno. Imali smo i dvije prilike da povećamo  rezultat ali smo u završnom udarcu bili brzopleti . Obje ekipe dale su maksimum borbenosti. Oba gola postignuta su u prvom dijelu da bi u drugom djelu mreže mirovale. Ovom pobjedom zadržavamo vodeću poziciju na tablici.