27. ožujka 2022., 11:15
NŠ PETICA
1 - 7
PIONIRI U16

Pioniri U16 ostvarili su 14.pobjedu u nizu. U ovom kolu gostovali smo kod NŠ Petica u Nedelišću i pobijedili sa visokih 1 - 7 , poluvrijeme je bilo 0-3. Što se same igre tiče domaća ekipa ušla je hrabro u ovu utakmicu. U prvih 15.min. igre imala više loptu u nogama ali bez opasnosti po naš gol . U utakmicu smo ušli nekako sa velikom sigurnosti kao da je pobjeda već zapisana . Počeli smo se dizati u 16.min. kada Horvat P. vrši centaršut a Mesarić S. postiže gol za 0-1. Samo dvije minute kasnije u 18.min. postižemo novi gol. Kerovec D. odigrava do Taradi M. koji postiže gol za 0-2. Slijedila su tri velika naša promašaja pred golom domaćina , da bi ipak u 32.min. povećali naše vodstvo na 0-3  kada Horvat P. odigrava do Taradi M. koji loptu posprema u gol. U drugom dijelu kao da smo se tek zagrijali te ubrzo u 37.min. postižemo gol za 0-4 sada je strijelac Cirkvenčić F. na pas loptu od Taradi M. Novi gol postižemo u 46.min. opet u suradnji Taradi M. i strijelca gola Cirkvenčić F. za 0-5. Nakon udarca Taradi M. u 59.min. golman odbija a Oršuš D. posprema loptu u gol za 0-6. Već u sljedećoj 60.min. Horvat P. proigrava loptu do Zadravec J. koji se oslobađa dva igrača i postiže gol za 0-7. Slijedi malo opuštanje u igri što domaćin kažnjava golom u 66.min. za 1 -7. U 70.min. nakon naše izgubljene lopte domaći igrač ulazi u kazneni prostor te ga prekršajem zaustavljamo za  kazneni udarac kojeg Horvat T. brani za  konačan rezultat 1-7.Čestitke svim igračima na velikom trudu i zalaganju.