31. ožujka 2022., 20:00
NŠ PETICA
3 - 3
JUNIORI U19

U noćnoj utakmici u četvrtak Juniori U19 odigrali su svoju utakmicu sa Peticom u Trnovcu. Utakmicu smo otvorili dobro jer smo već u 7.min. igre poveli sa 0-1 golom Hadeljan P. nakon ubačaja Taradi M. Nakon našeg gola domaćin preuzima igru , ima više loptu u nogama , dok kod nas ima previše napucavanja u igri. Tako domaćin dolazi do poravnanja rezultata u 39.min. kombinatornijoj igri kroz našu sredinu i to je 1-1. U drugom poluvremenu malo smo se pokrenuli u igri. Upornost Juras N. isplatila se kada  pritiskom na domaćeg golmana oduzima loptu i prosljeđuje do Hadeljan P. koji istu koristi i posprema loptu u prazan gol za 1-2 u 64.min. Naše vodstvo trajalo je svega dvije minute jer u 66. min. domaćin koristi naše pogreške kada nitko ne može loptu ispucati van šesnaesterca i to je 2-2. U 74.min. domaćin dolazi do preokreta rezultata , kada nakon našeg kornera gubimo loptu pred golom domaćina i iz kontre primamo gol za 2-3. Nakon primljenog gola počeli smo igrati kvalitetnije tako stvaramo dobre prilike preko udaraca prema domaćem golu, Vlašić P. pogađa stativu , Hadeljan P. upućuje udarac glavom pokraj gola , Taradi M. upućuje udarac ali ravno u golmana. I konačno u 86.min. dolazimo do poravnanja rezultata 3-3 kada je u kaznenom prostoru prekršajem zaustavljen Jančec N. a siguran izvođač je bio Žinić De. što je na kraju bio i konačan rezultat. Borbena igra naših igrača nagrađena je bodom što je na kraju realan rezultat prema prikazanome obiju ekipa.