6 - 0
NK TRNAVA Goričan
IGRALIŠTE NK OMLADINAC Strelec/Držimurec
PIONIRI U16

Pioniri U16 i dalje neporaženi. Ovoga puta petnaesta pobjeda u nizu ostvarena je protiv NŠ Trnava iz Goričana. Današnju utakmicu gosti otvorili bolje, već u prvoj minuti susreta propuštaju 100% priliku za gol. Iako brojčano gosti igraju sa 9 igrača u prvih 15 min. igraju ravnopravno na terenu. Slijedi buđenje naše ekipe , tako u 20.min. Cirkvenčić F. pogađa prečku, u 24.min. Oršuš D. ima zicer u petercu ali lopta ide pokraj gola. I konačno u 30.min. dolazimo do vodstva od 1-0 kada Taradi M. proigrava loptu do Cirkvenčić F. koji konačno posprema loptu u gol. U 32.min. korner izvodi Taradi M. a Žinić De. pogađa stativu. Nakon dogovora na poluvremenu kako bi trebalo igrati , ekipa se budi i već u 40.min. dolazimo do vodstva od 2-0 kada u solo izvedbi Taradi M. pogađa suprotni kut . Samo dvije minute poslije evo i novog gola za 3-0 i to u 42.min. u akciji Žinić De. i strijelca gola Cirkvenčić F. Igra se svodila samo na jednoj polovici i to gostiju. Za 4-0 pobrinuli su se kada korner izvodi Taradi M. a loptu u gol posprema Oršuš D. u 52. min. Već u slijedećoj 53.min. Marušić M. oduzima loptu protivničkom igraču u šesnaestercu i postiže gol za 5-0. I pod kraj susreta Cirkvenčić F. postiže svoj treći gol na utakmici , nakon podvaljene lopte Taradi M. u 63 min. za konačnih 6-0. Što reći o našoj ekipi kada igra skoro cijeli susret na jedan gol , stvaraju se prilike , postižu se golovi ali se u utakmicu ulazi nekako opušteno , ali kada dobiju radnu temperaturu onda melju protivnika i zato im treba čestitati na prikazanoj igri iz kojih dolaze odlični rezultati.
Nedostajali su: Vrbanec K., Mesarić S. i Tomašek M. svi bolesni
Trener: Stjepan Makar