6 - 0
NK TRNAVA Goričan
IGRALIŠTE NK DINAMO Palovec
JUNIORI U19

U četvrtak sa početkom od 20 sati Juniori U19 odigrali su prvenstvenu utakmicu u Palovcu sa NŠ Trnava iz Goričana i zabilježili uvjerljivu pobjedu od 6 - 0 . Nakon uvodnog djela ispitivanja obiju ekipa na terenu , Žinić De. preuzima loptu na sredini terena i odlučuje se na udarac cc 40 m od gola protivnika , snažnim udarcem lopta kroz ruku golmana završava u golu za 1-0 u 7.min. igre. Igra se dinamično sa obije strane između dva šesnaesterca bez većih prilika pred golovima. Naša je ekipa bila ta koja je bila više agresivna i tražila šansu za povećanje vodstva. Tako smo nakon jednog gostujućeg napada presjekli isti te smo oduzeli loptu i u kontri u Hadeljan P. odigrava do Cirkvenčić F. koji postiže gol za 2 - 0 u 25. min.. Već u  32.min. povisujemo rezultat na 3 - 0, sada je asistent Cirkvenčić F. a strijelac gola Hadeljan P. Još u prvom poluvremenu bilježimo stopostotnu šansu kada Juras N. sam izlazi pred golmana i prebacuje gol. U drugom djelu nakon našeg brzog gola u 50.min. za vodstvo od 4 - 0 nakon izvedenog kornera Taradi M. Hadeljan P. postiže gol a gosti  padaju u igri. Naša ekipa lako kontrolira igru i u 65.min. opet korner izvodi Taradi M. a gol postiže Žinić De. za 5 - 0 . Samo desetak minuta nakon gola u 75.min.  slijedi akcija Žinić De. koji odigrava do Hadeljan P. koji postiže svoj treći gol za 6 - 0 . U 77.min. Vrbanec K. pogađa stativu. Do kraja susreta mirnom igrom sačuvali smo ovo visoko vodstvo. U ova prva tri kola ostvarili smo pobjedu i dva puta igrali neriješeno što je veliki pomak naspram jesenskog djela. Treba pohvaliti sve igrače koji su danas igrali  a bilo ih je 16.
Nedostajali su : Vlašić P. opravdano op.zahvat i Toplek M. ???
Trener: Stjepan Makar