1 - 6
NŠ PRELOG
POMOĆNO IGRALIŠTE NK SPARTAK Mala Subotica
LIMAČI U11

U 15. kolu  ugostili smo ekipu Mladosti  iz Preloga. Ekipa se okupila u velikom broju, te nakon lošeg rezultata prošlo kolo mnogo spremniji dočekali smo naše protivnike. Sam početak utakmice obilježio je jak vjetar koji je u prvome poluvremenu išao nama u korist, no međutim odmah na startu primamo zgoditak. Vodstvo Preloga nije dugo trajalo , jer vrlo brzo Deni Brodarić izjednačuje rezultat. Kako se kraj poluvremena približavao tako je vjetar pojačavao. Nošeni tim vjetrom imali smo nekoliko prigoda za postizanje zgoditka, gostujuća obrana teško izbiva loptu, no na odmor se odlazi s neriješenim rezultatom. Znali smo da će u drugome poluvremenu biti veoma teško igrati „protiv vjetra” a još k tome je počela i padati kiša. U drugome poluvremenu izdržali smo samo 5 minuta, i gosti su poveli. Doduše iako su bili bolja momčad , poveli su s greškom suca koji nije vidio da je lopta izašla van terena za igru. Pokušali smo se vratiti u igru i imali dvije lijepe prigode preko Samuela Žvorca, ali oba udarca nisu išla u okvir gola. Do kraja  utakmice gosti su dodali gas i postigli još 4 zgoditka za konačnih 6-1. Gostima čestitamo na zasluženoj pobjedi.

Nedostaju:  Baranašić Šimun, Križan Sven

Trener: Petar Ružić