6 - 1
NŠ PRELOG
IGRALIŠTE NK DINAMO Palovec
PIONIRI U15

U trećoj utakmici proljetnog dijela prvenstva igrali smo sa NŠ Mladost Komet iz Preloga i zabilježili i treću pobjedu. Po kiši i vjetru tokom cijelog susreta naša ekipa nametnula je kvalitetnu i sadržajnu igru u kojoj smo mi bili ti koji smo dominirali. Uz lijepe akcije i kvalitetnih izvođenja prekida u prvom poluvremenu postigli smo u razmaku od 10. do 26. min. pet pogodaka i imali još tri velike prilike za postizanje golova. Redom počevši od 10.min. kada Horvat P. izvodi korner a Žinić De. postiže gol glavom za 1-0 . Već u slijedećoj 11.min. golman Horvat T. proigrava loptu do Oršuš D. koji postiže gol za 2-0. U 17.min. Taradi M. presječe loptu i u solo izvedbi driblanjem povisuje rezultat na 3-0. Novi korner imamo u 23.min. kojeg opet izvodi Horvat P. a Mesarić S. postiže gol glavom za 4-0. Već u 26.min. igre Mesarić S. dobro se oslobađa igrača i upućuje loptu prema golu a Marušić M. postiže gol za 5-0. Mala dekoncentracija naše ekipe nakon jedinog kornera gostiju primamo prejeftin gol i to u 27.min. igre za 5-1, što je bio i rezultat poluvremena. U drugom poluvremenu uz jako loše vrijeme igrali smo rutinski , imali rezultat koji nam je omogućio raznovrsnost u igri , stvaranju prilika od kojih smo morali postići barem još toliko golova jer igra se odvijala samo na polovici gostiju. Ipak pred kraj susreta postižemo gol u 61.min. kada Horvat P. nakon prodora po boku odigrava povratnu loptu prema šesnaestercu gdje udarcem Zadravec J. postiže gol za 6-1 što je bio i konačan rezultat . Treba čestitati svim igračima na zalaganju, dobroj igri  po ovim teškim uvjetima za igru i sigurnoj pobjedi koja nas i dalje drži na prvom mjestu u kategoriji Pionira U15.
Nedostajao: Juras L. - bolestan
Trener: Stjepan Makar