16. travnja 2022., 10:00
NK POLET SVETI MARTIN
4 - 3
LIMAČI U11

U 16.kolu gostovali smo kod Poleta Sveti Martin na Muri. Na samome startu se vidjelo da je protivnik mnogo ravnopravniji  u usporedbi na prethodne utakmice. Poveli smo rano preko Svena Križana koji je odlično reagirao na naš pritisak na zadnju liniju te se odlično snašao i postigao zgoditak. Naše opuštanje domaćin je vrlo brzo kaznio i preokrenuo rezultat u svoji korist. Kod oba zgoditka obrana ne reagira na vrijeme, a također i nedovoljno ne izbija loptu. Uspjela se ekipa konsolidirati da i dalje radimo pritisak na svaku loptu, i iz jedne takve situacije gdje domaćin ne izbija loptu veoma dobro se snašao Karlo koji iz neposredne blizine i jednoj „fliper” situaciji postiže zgoditak. Na poluvrijeme se odlazi s neriješenim rezultatom, iako je prednost mogla imati bilo koja ekipa. U drugome poluvremenu ravnopravna borba na sredini terene. Šanse za postizanje zgoditka svele su se na udarce iz daljine. Domaći su uspjeli povesti 3-2 iz jedne situacije gdje radimo nekoliko individualnih grešaka. Mnogo takvih zgoditaka smo primili, i kao da momci ne žele naučiti da je nekad najjednostavnije izbiti loptu. Nakon tog zgoditka smo imamo nekoliko prigoda za zgoditak, ali uspijevamo izjednačiti u 47.minuti udarcem iz daljine. Karlo je osvojio loptu na sredini terena, oslobodio se na lijevoj strani te veoma dobro pucao po golu. Dobro je reagirao i Lucian koji je zasmetao golmanu. I kad smo mislili da je utakmica gotova , u posljednjoj minuti( „sekundi”) domaćin puca iz daljine po golu i lopta sjeda pod vratnicu za konačnih 4-3 za Polet. Sudac nam je pružio šansu s još jednom minutom nadoknade, no međutim nismo uspjeli zaprijetiti po golu domaćina, kojima čestitamo na pobjedi.

Nedostaju:  Baranašić Šimun, Jakov Držanić, Matija Kocijan, Leon Novak,  Mihinjač Lukas

Trener: Petar Ružić