16. travnja 2022., 10:00
NK POLET SVETI MARTIN
2 - 1

Nakon visoke pobjede protiv Preloga, s velikom smo dozom optimizma doputovali u Svet Martin na Muri, na gostovanje u kojem smo se realno i mogli nadati dobrom rezultatu. Naš optimizam bio je potkrijepljen i dobrom prezentacijom naših igrača na terenu. Jedini je problem što u sportu nekad rezultat ne prati u stopu igru na terenu. A ruku na srce, ni sreća nije bila na našoj strani. Prvi je dio protekao u ravnopravnoj utakmici u kojoj smo mi poveli golom Martina Piknjača u 17.minuti. Domaći se vraćaju pogotkom u 22.minuti i rezultatom se 1-1 odlazi na odmor. Objektivan i pravedan rezultat. Koliko je prvi dio bio ravnopravan, tolik drugi dio nije. Drugi je dio potpuno pripao našoj momčadi, izdominirali smo domaću momčad i pravo je čudo i šteta što smo sve uspjeli promašiti. Kako to u nogometu biva, domaći su igrači kaznili sve naše propuštene prilike i dalekometnim su udarcem u zadnjoj minuti susreta postigli pobjedonosni gol za 2-1. Golu domaćina prethodile su dvije vezane pogreške uže naše obrane, a dojma smo i da je vratar mogao i morao bolje reagirati. Nakon ovakvog susreta ostaje istinska žal jer je ekipa uložila mnogo truda i energije, bila apsolutno bolji takmac a kući se vraćamo s nulom. Nadajmo se boljim ishodima u idućim susretima.
 Trener:Tomislav Podgorelec.
Nedostjali: Noa Nađ, Domagoj Debelec