16. travnja 2022., 11:00
NK POLET SVETI MARTIN
0 - 0

U 16.kolu prvenstva Pioniri U15  gostovali su u Sv. Martinu na Muri i odigrali 0-0 sa ekipom Poleta koja nam je do sada jedina nanijela poraz tokom prvenstva. Sam početak susreta i velika prilika domaće ekipe ali lopta završava preko gola . Ovo upozorenje nam je odmah dalo na znanje da se treba hrabrije postaviti u igri. U prvom poluvremenu igra se svodila između dva šesnaesterca u kvalitetnoj igri oba takmaca. Svi igrači morali su dati sve od sebe jer se čekala bilo kakva pogreška  za postizanje gola . Domaćin nakon prve minute kada je propustio postići gol u nastavku prvog djela nije imao niti jedan udarac prema našem golu , da bi naša ekipa napravila par dobrih udaraca ali pokraj gola . Najveću priliku imamo u 28.min. kada domaćin vraća golmanu loptu na koju ide golman i Oršuš D. koji je bio bliže lopti ali ju oba promašuju i prilika je propala. U prvom poluvremenu ekipe su igrale na visokom nivou pa se s pravom očekivao isti intenzitet i u nastavku utakmice. U nastavak drugog djela ušli smo još čvršći i odlučniji. Imali smo posjed lopte, stvarali prilike ali kvalitetnog završnog udarca nemamo. Ova utakmica od naše strane bila je odigrana disciplinirano, kvalitetno sa dobrim idejama. Protok lopte je bio dobar, u fazi obrane bili smo jednostavni a u napadu falilo je više završnih udaraca prema golu. Domaćin u drugom djelu više defanzivan i sa rijetkim napadima prema našem golu. Obje ekipe vodile su veliku borbu za svaku loptu po cijelom terenu što je još podiglo kvalitetu prikazanog na terenu. Na kraju je utakmica završila je bez golova kao produkt tvrde utakmice odigrane na visokom nivou za taj rang natjecanja a što je objektivno i realan rezultat.