1. svibnja 2022., 10:30
NK NAPRIJED Cirkovljan
0 - 2
PIONIRI U16

Pioniri U16 danas su u Cirkovljanu ostvarili 18.pobjedu u nizu. Od samog početka susreta vidjelo se da će to biti tvrda utakmica jer domaća ekipa posjeduje isto igrača izlaznog godišta kao i naša , tako da smo na terenu izgledali fizički podjednako ali u tehničkom i taktičkom pogledu naša ekipa bila je nadmoćna u igri iako je poluvrijeme završilo sa 0-0. U prvom dijelu propustili smo realizirati pet čistih zicera ali dobar golman domaćina obranio je par teških udaraca. U drugom poluvremenu još više pritišćemo domaćina ali na gol čekamo sve do 43.min. kada Cirkvenčić F. odigrava povratnu loptu a Oršoš D. koji poentira za 0-1. Do kraja susreta naša igra se svodi napad za napadom. Golman domaćina sretno i spretno otklanja naše prijetnje do 61.min. kada Oršoš D. odigrava loptu do Taradi M. koji postiže jako lijepi gol za 0-2 što je bio i konačan rezultat na ovoj utakmici te još jedna zaslužena pobjeda naše ekipe. Ovom pobjedom prvo mjesto je i matematički osigurano i to šest kola prije kraja prvenstva. Čestitke igračima na uvjerljivim igrama i postignutim rezultatima.