21. svibnja 2022., 10:00
NŠ DINAMO/ZELENKO
1 - 6

U derbiju kola i prvenstva Pioniri U15 odigrali su odličnu utakmicu u Domašincu i ostvarili uvjerljivu pobjedu kojom smo potvrdili osvajanje prvog mjesta u prvenstvu kolo prije kraja sa šest bodova prednosti ispred Podravine.  U ovoj utakmici domaćinu je igrala samo pobjeda za neizvjesnu završnicu prvenstva. Očekivali smo ofanzivnu igru domaćina ali desilo se suprotno . Naša ekipa tokom cijelog susreta bila je puno bolji takmac na terenu. Igrala raznovrsno sa lijepim odigravanjima , imala inicijativu u igri. Svaki naš igrač odigrao je kvalitetno i dao je veliki doprinos ovoj visokoj pobjedi koja je mogla biti i veća. Od samog početka kvalitetna naša igra donosi nam vodstvo od 0-1 u 5.min. kada Oršuš D. proigrava loptu do Mesarić S. koji postiže gol . Slijedile su naše tečne akcije iz kojih u 18.min. povećavamo naše vodstvo od 0-2 , kada Toplek S. odigrava do Oršuš D. koji postiže gol. Kvalitetna naša igra se nastavlja pa tako u 23.min. povisujemo rezultat na 0-3 , udarcem cc 30 m Taradi M. postiže gol. Danas prodoran po boku Toplek S. odigrava loptu do Taradi M. koji u 31.min. povećava naše vodstvo od 0-4 , što je i rezultat poluvremena. Početkom drugog poluvremena malo smo ušli opušteniji u igru i naravno desila se  pogreška u odigravanju lopte u zadnjoj liniji koju domaćin koristi i smanjuje rezultat u 40.min. na 1-4. Nakon primljenog gola naša ekipa se opet budi , stvara lijepa odigravanja iz kojih imamo dobre prilike za postizanje pogodaka. Najprije u 53.min. postižemo gol za 1-5 u suradnji Mesarić S. i strijelca Taradi M.  Već u 5. min. postižemo novi gol i to kada Oršuš D. proigrava loptu do Taradi M. koji postiže na ovoj utakmici svoj četvrti gol za 1-6 što je bio i konačni rezultat ovog derbija . Sve čestitke svim igračima na prikazanoj i uvjerljivoj igri tokom ovog susreta kao i  navijačima ( roditeljima ) na velikoj podršci.
Nedostajao : Marušić M. - bolestan