9 - 1
NŠ SVETI JURAJ NA BREGU
IGRALIŠTE NK OMLADINAC Strelec/Držimurec
PIONIRI U16

Pioniri U16 odigrali su u 21. kolu  prvenstvenu utakmicu sa NŠ Sv. Juraj i zabilježili i 21.pobjedu u nizu. Iako su gosti krenuli u uvodnih sedam minuta utakmice ambiciozno prema našem golu nakon primljenog gola i našeg vodstva u 8. min. do kraja poluvremena igra se svodila na jedan gol a to je gol gostiju. Tako u 8. min. Kerovec D. odigrava do Cirkvenčić F. koji postiže gol za 1-0. Već u 11.min. Cirkvenčić F. povisuje rezultat na 2-0 . Samo dvije minute poslije Mesarić S. asi. Taradi M. koji u 13.min. postiže gol za 3-0 . Slijedi mirnija igra sve do 25.min. kada svoj treći  pogodak postiže Cirkvenčić F. na asi. Taradi M. za 4-0 . U 29.min. naša ekipa povisila je rezultat na 5-0 kada Žinić De. upošljava loptu do Kerovec D. koji postiže gol . U nastavku drugog djela u 42.min. Cirkvenčić F. na asi. Žinić De. postiže gol za 6-0.  Gosti u 51.min. uspijevaju smanjiti naše vodstvo iz slobodnog udarca na 6-1. U završnici utakmice postižemo još tri pogotka , i to u 62. min. strijelac gola Cirkvenčić F. na asi. Horvat P. za 7-1. Već u 64.min. Cirkvenčić F. postiže gol za 8-1 na asi. Oršuš D. , i u 69.min. Cirkvenčić F. postiže svoj sedmi pogodak za konačnih 9 -1 na asi Horvat P. Na kraju sve čestitke cijeloj ekipi na do sada ostvarenim rezultatima.