21. svibnja 2022., 12:00
NŠ SLOGA Čakovec
4 - 6
POČETNICI U8

Iako u nekompletnom sastavu bez golmana i nekolicine igrača naši nogometaši uspjeli su ostvariti važnu pobjedu. Utakmica je krenula loše, jer su odmah na početku nogometaši NŠ Sloge poveli  0:1. Naši nogometaši brzo izjednačuju ali opet vrlo brzo primamo nespretan gol i rezultat je ponovno negativan, opet moramo igrati otvoreno i napadački . Takva igra vrlo brzo je urodila plodom, naši igrači počeli su igrati kvalitetno, sa puno dodavanja i lijepih akcija .Prvo poluvrijeme završava našim vodstvom od 5:2 . U drugom poluvremenu igra se vrlo nervozno sa puno prekida Pokušavamo primiriti igru , ali protivnici dugim loptama to ne dozvoljavaju. U takvoj igri zabijamo jedan gol ali primamo dva prelagana gola , kao da smo malo prerano počeli slaviti  pobjedu .

Trener : Neven Kreslin, prof.