0 - 11
NK VARAŽDIN
IGRALIŠTE NK SPARTAK Mala Subotica
MLAĐI PIONIRI U13

Ekipa Varaždina superiorno odradila utakmicu. Bolji u duel igri, brži, igrom od noge do noge prikazali su svoju snagu. Naši igrači pokušavaju na određene trenutke stvoriti minimalnu šansu , no konkretne prijetnje za protivnički gol nije bilo. Na terenu natopljenom vodom, mnogo bolje su se snašli gosti , i na svako pogrešno iznošenje naše obrane vrše pritisak na zadnju liniju, te tom prigodom stvaraju gol šanse. U 13 minuti gubimo već 4-0, no uz lošu reakciju obrane, na golu nije imao svoj dan niti Rebernik. Uz nekoliko njegovih pogrešaka nadovezale su se i greške obrane te do kraja prvog poluvremena  sedam puta smo vadili loptu iz mreže gola. U drugome poluvremenu pokušali su igrači individualnim akcijama, no ne pronalazimo put do gola gostiju koji su veoma lako priveli utakmicu kraju, te uz još četiri gola u drugome dijelu utakmice  visoko nas porazili sa konačnih 11-0.