28. svibnja 2022., 10:00
2 - 2
NŠ PUŠĆINE/STRAHONINEC/SAVSKA VES
POČETNICI U8

Po kišovitom i vjetrovitom vremenu naši nogometaši kategorije početnika odigrali su neodlučeno 2:2 sa vršnajcima iz NŠ Pušćine / Strahoninec . Iako smo opet igrali u nekompletnom sastavu, što zbog kiše odnosno lošeg vremena, što zbog suspenzija ipak su naši nogometaši odigrali čvrstu i borbenu utakmicu. Unatoč teškim uvjetima za igru obje ekipe su bile vrlo raspoložene za duele i međusobno nadigravanje. Važno je napomenuti da je tijekom cijele utakmice bilo vrlo malo prilika jer je lopta za igru zbog kiše bila vrlo teška i spora. Poveli smo zgoditkom Doriana Tizaja te na kraju prvo poluvrijeme završava tim rezultatom. U drugom poluvremenu otvorenija igra obje ekipe koliko su to vremenski uvjeti dozvoljavali. Nažalost ali primamo i dva gola u vrlo kratkom vremenu. Na kraju smo se uspjeli posložiti te izjednačiti zgoditkom Karla Horvata.

Trener : Neven Kreslin, prof.