2. lipnja 2022., 19:45
NA MEĐIMURJE Čakovec
5 - 2
MLAĐI PIONIRI U13

U odgođenom susretu 2.HNL zapad zaslužena pobjeda domaćih igrača. U večernjem terminu, na stadionu SRC Mladost u Čakovcu domaća je momčad ipak pokazala nešto više i zasluženo dobila susret. No s druge strane, igrom i zalaganjem naših igrača možemo biti prezadovoljni. Ali jednostavno, domaći su igrači bili bolji, brži i spretniji u prilikama koje su stvorili. Utakmicu smo otvorili odlično i u prvom napadu preko Martina Piknjača poveli s 0-1. Nakon toga domaći već u 6.minuti poravnavaju udarcem iz daljine, kod kojeg je naš vratar trebao bolje reagirati, a u 13.minuti nakon brze akcije preokreću rezultat na 2-1. Pokušali smo se vratiti  i izjednačiti no iz jednog organiziranog napada se događa slobodan udarac za domaćine iz kojeg dobrim udarcem pod gredu povećavaju vodstvo na 3-1. U drugom smo dijelu mogli utakmicu zakomplicirati stvari jer smo preko Piknjača imali zicer za 3-2, no umjesto toga jedna ubačena lopta sa strane na drugu stativu i domaći igrač s 2-3 metra postiže gol za 4-1. Najraspoloženiji naš igrač Martin Piknjač vraća nas na -2 golom u 49.minuti, ali već u sljedećem napadu ubačaj s lijeve strane nesretno prolazi kroz noge vrataru Reberniku do domaćeg napadača i rezultat je 5-2. Ispostavilo se da je to bio i posljednji gol na susretu. Čestitke domaćinima na igri i pobjedi ali i našim igračima na zreloj i odgovornoj partiji.
Trener:Tomislav Podgorelec.